Sylwester w Polsce
  Sylwestrowe porady, czyli przepis na udaną imprezkę  
Bez tematuPrzepis na udaną imprezkę sylwestrową: muzyka + ekipa + gadżety + wygodne buty + tańce + Cocaine Stimulation = niczym niezakłócona, konkretna ZABAWAAAAAAAAAA!!!

Aby przez całą imprezę, a szczególnie tę sylwestrową dobrze się bawić trzeba mieć do tego przede wszystkim chęć, a jak tego nie brakuje to warto zadbać o zestaw ulepszających imprezę gadżetów oraz sprzętów obowiązkowych;)
  • Po pierwsze, aby godnie powitać nowy rok i nadać imprezie sylwestrowego smaczku trzeba koniecznie zaopatrzyć się w sylwestrowe czapki i rozwijające się trąbki! Dzięki temu można zrobić furorę wśród amatorów przebieranek i trąbienia;)
  • Jeżeli wybieracie się na tzw. „domówkę" koniecznie przygotujcie płyty z ulubioną muzą. Dzięki temu unikniecie zdarzającej się katastrofy muzycznej, która może wynikać z muzycznych upodobań organizatora gustującego np. w death metalu i posiadającego tylko i wyłącznie płyty z tego rodzaju muzyką.
  • Dziewczyny koniecznie zorganizujcie sobie wygodne buty (na zmianę), w szpilkach świetnie się wygląda, ale na pewno nie tańczy, a już na pewno nie przez całonocną sylwestrową imprezę!

No i najważniejsza sprawa - wsparcie energetyczne!!! Nie można przecież dopuścić do sytuacji, w której w połowie imprezy zamiast tańczyć, śmiać się i dowcipkować będziemy pokładać się na meblach, ziewać lub przysypiać (więcej nas nie zaproszą, bo po co komu tacy mało rozrywkowi, zaspani goście!!!).

Bezdyskusyjnie trzeba zaopatrzyć się w zapuszkowaną energię!!! Nie trzeba chyba nikomu mówić, że najbardziej opłaca się sięgnąć po Cocaine Stimulation, a to z bardzo prostego powodu: jedna puszka daje tyle energii, co 2 puszki innego napoju energetycznego.

Oprócz walorów ekonomicznych są jeszcze inne zalety tego energizera: zawiera składniki, które powodują, że zaczyna działać zaraz po wypiciu no i daje dwa razy mocniejszego kopa energetycznego.

Reasumując, aby impreza się udała potrzebne są: hałasujące gadżetyi czapeczki sylwestrowe, sprawdzone płyty z imprezową muzą, wygodne buty i dużo energii...jeżeli przygotujemy to wszystko z pewnością możemy liczyć na beztroską, niczym niezakłóconą, energetyczną sylwestrową imprezę!!!!!!!!!!!!!!!!!

(we-dwoje.pl)

Wysłano dnia 18-11-2009 o godz. 18:18:43

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke