Sylwester w Polsce
  Biżuteria i dodatki na sylwestra  
Bez tematuBiżuteria specjalnej kolekcji świątecznej przyda Ci się na kolację wigilijną, imprezę świąteczną lub sylwestra.

Studniówka, czy nawet Sylwester lub bal karnawałowy - to takie okazje, gdy chcemy wyglądać pięknie i oryginalnie. I chociaż może zdarzyć się tak, że nasza wymarzona sukienka trafiła też w gust innej pani na tej samej imprezie, to jeśli wcześniej zadbamy o niepowtarzalne dodatki - i tak będziemy się czuć wyjątkowe.

Na wielkie wyjścia możemy sobie pozwolić na bogatą biżuterię. Polecamy zwłaszcza dodatki określane jako vintage, które na aukcjach internetowych wystawiane są tylko po 1 sztuce.

Na Allegro.pl znajdziemy zakładkę - Biżuteria sprzed 1945 roku. I choć nie mamy pewności, czy rzeczywiście wystawiane tam dodatki są tak leciwe, to z pewnością znajdziemy coś niepowtarzalnego - czego nie kupimy z zwykłym sklepie.

Najbardziej stylowe gwiazdy lubują się w połączeniach nowego ze starym. Zestaw: sukienka o nowoczesnej linii i biżuteria vintage to hit nie tylko jednego sezonu.

Na Sylwestra, czy studniówkę możemy sobie zafundować takie cuda, jak: naszyjnik z czarnych pereł, srebrną bransoletę z naturalnymi granatami, czy ametystami, kolczyki z perłą lub rubinowy naszyjnik. Wybór jest ogromny - wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności portfela.

(zeberka.pl)

Wysłano dnia 17-11-2009 o godz. 08:35:24

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke