Sylwester w Polsce
  Manicure - paznokcie na sylwestra  
Bez tematuW noc sylwestrową dozwolone jest totalne szaleństwo, możemy więc dać upust swojej wyobraźni - począwszy od doboru odpowiedniego stroju, przez uzupełnienie go dodatkami aż po koniuszki naszych palców.

Musimy pamiętać, że wszystko musi ze sobą współgrać, więc kolor naszych paznokci musi być odpowiednio dobrany do naszego ubioru.

Klasyczny francuski manicure pasuje zawsze i do wszystkiego bez względu na kolor ubrań, które założyliśmy. Jest on popularny i dość prosty w wykonaniu, więc dla żadnej z nas nie powinien być problemem. French nie musi być nudny - możemy nasze paznokcie ozdobić m.in. cyrkonami oraz hologramami lub też odmienić nasz french kolorystycznie - nie musimy przecież używać standardowych różowych i białych lakierów.

Bawmy się - odkryjmy nowe kolory, nowe możliwości i style. Łączmy w sobie to, co wydaje się być nieprzystępne - czerń z czerwienią, beż z czernią - efekt może być zaskakująco fantastyczny! Nie bójmy się również eksperymentować z kolorami, które na co dzień nie są przez nas używane, są to np. złoto i srebro. Te dwa kolory wspaniale wkomponują się w sylwestrową atmosferę i doskonale wyglądają zamiast białej końcówki we francuskim manicurze.

Ciekawym rozwiązaniem jest również ozdobienie klasycznego frencha za pomocą kolorowego brokatu - szczególnie polecam zabawę w skośne ozdabianie. Na przykład różowy brokat wygląda pięknie na wypielęgnowanych paznokciach. Myślę natomiast, że kiepskim rozwiązaniem będzie zastosowanie dużych, odstających cyrkonii, gdyż z łatwością mogą one odpaść podczas zabawy sylwestrowej, a w wyniku tego zmianie może ulec nasze dobre samopoczucie.

Wiadomo, że nic tak nie irytuje kobiet jak złamany obcas lub zły wygląd paznokci.

Musimy wcześniej przemyśleć nasz wybór tak, aby był on jak najbardziej trafny - nie możemy przecież podczas zabawy przez cały czas zastanawiać się nad wyglądem naszych dłoni.

Paniom odważniejszym polecam mocno zaakcentowane paznokcie - ostre i wyraziste kolory, wiele ozdób i świecidełek - na pewno w ten sposób wszyscy zwrócą swoją uwagę na Wasze dłonie

Oczywiście francuski manicure - klasyczny czy też nie - nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem na noc sylwestrową. Interesującą alternatywą jest również pomalowanie płytki paznokciowej na jeden kolor oraz ozdobienie jej za pomocą cienkich pędzelków innym lakierem do paznokci - przepięknie wygląda połączenie czerwonego lakieru np. ze srebrnymi nitkami. Możemy kombinować również z połączeniem czarnego lakieru ze złotymi akcentami - raz w roku możemy pozwolić sobie na szaleństwo.

(10paznokci.pl)

Wysłano dnia 30-10-2009 o godz. 13:30:09

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke