Sylwester w Polsce
  Modne garnitury na Sylwestra i każdą okazję  
Bez tematuCo to znaczy być „modnym mężczyzną"? Ubierać się zgodnie z aktualnymi trendami - nawet bezkrytycznie - czy po prostu wyglądać dobrze?

Wybiegi Mediolanu, Paryża i Nowego Jorku, które prezentują najnowsze rewie mody, garnitury dla Panów przedstawiają w kontekście trendów nadchodzących sezonów. Warto śledzić te trendy, aby wiedzieć, jak wygląda naprawdę modny garnitur i nie kupować niczego co jest już dawno passè. Warto pamiętać również o tym, że modny garnitur męski to nie tylko krój i kolor materiału, ale również wszelkie dodatki. Dopiero całość - czyli odpowiednia koszula, krawat i modne buty do garnituru tworzą udaną kompozycję w której wygląda się jak prosto z najnowszego żurnala mody. Garnitury muszą być jednak dopasowane do sylwetki i okazji, tak więc ślepe śledzenie trendów może nie być najlepszym rozwiązaniem, a dopiero dopasowanie modnych trendów do własnej figury da właściwy efekt.

Mężczyzna chcąc być naprawdę trendy powinien aktualizować co sezon swoją wiedzę i wiedzieć jaki wyglądają modne garnitury w kolekcjach Zegny, Armianiego, Vouitton'a czy Versace i na czym zasadzają się zmiany w kolekcjach w stosunku do poprzedniego sezonu. Czasem modny garnitur męski na następny sezon to nie tyle jego nowatorski krój, ale sposób noszenia marynarki, dodatek w postaci szalika, czy inny typ butów do garnituru.

Garnitur, jest dla mężczyzny wizytówką. Sposobem na kształtowanie swojego wizerunku, odzwierciedleniem jego profesjonalizmu i fachowości. Dobrze skrojony, modny garnitur może „dodać" mężczyźnie klasy i sprawić że będzie on wyglądał kompetentnie i będzie budził zaufanie. Źle dobrane ubranie, nawet najlepszego analityka bankowego sprowadzi do poziomu doradcy klienta. Warto o tym pamiętać wybierając garnitur i dodatki do niego. Modny garnitur należy traktować jako swoistą inwestycję. Zwróci nam się ona w postaci wyższych zamówień od klientów, większego zaufania naszego szefa, zainteresowaniu kobiet naszą osobą, czy lepszą pracą (bo lepiej zaprezentujemy się na rozmowie kwalifikacyjnej).

Garnitur dla mężczyzny jest takim elementem ubioru, na którym nie wolno oszczędzać.

Każdy producent garniturów męskich chce, aby to jego produkty były modne i najchętniej wybierane - kupując garnitur, warto jednak zaufać znanej na rynku marce, która posiada długotrwałą tradycję. Dobrym sposobem na to aby kupić markowy, elegancki garnitur o świetnej jakości, jest skorzystanie ze sklepów typu outlet. Nie są to wprawdzie może modne garnitury męskie z najnowszej kolekcji, ale z drugiej strony, mało który mężczyzna nosi garnitury sezonowo, a outlet pozwala na zakup świetnie skrojonego garnituru z najlepszych jakościowo materiałów po cenie do 50% niższej niż produkt z najnowszej kolekcji.

(garnitury.webm.pl)

Wysłano dnia 29-10-2009 o godz. 14:40:01

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke