Sylwester w Polsce
  Sylwestrowa fryzura  
Bez tematuW jakiej fryzurze przywitasz Nowy Rok? Sylwester zbliża się do nas wielkimi krokami. Dobrze wykonany makijaż i olśniewająca, kobieca fryzura zrobią z niejednej z nas królowe balu. Warto pomyśleć o tym już teraz, i w miarę wcześniej zarezerwować sobie termin u naszego ulubionego fryzjera, aby bez przykrych niespodzianek i uśmiechem na twarzy wejść w Nowy Rok.

Wybierając fryzurę na bal sylwestrowy, powinnyśmy kierować się przede wszystkim tym dokąd się wybieramy. Warto udać się do zaufanego fryzjera, poinformować go jak będzie wyglądała nasza kreacja i dodatki, a on na pewno doradzi nam jaka fryzura będzie dla nas najodpowiedniejsza. Na dzień przed nowym rokiem lepiej zapomnieć o farbowaniu włosów bądź diametralnej zmianie fryzury aby uniknąć przykrej niespodzianki. O pięknej fryzurze stanowią też lśniące, zdrowe włosy. Aby odpowiednio je przygotować na grube warstwy lakieru i innych kosmetycznych specyfików, należy odpowiednio wcześnie stosować odżywki bądź maski, które wzmocnią nasze włosy i przygotują je na wszelkie kosmetyczne zabiegi.

Na nadchodzący sylwester fryzjerzy i styliści polecają włosy rozpuszczone; proste bądź falowane. W tym roku stawiamy na włosy długie. Najmodniejsze są subtelne i bardzo kobiece fale- mówi Martyna Szymańska, fryzjerka Jean Louis David (www.jeanlouisdavid.com). Dominują ciepłe, jednolite kolory, ewentualnie z delikatnymi refleksami. Powinniśmy raczej zrezygnować z koków, choć są Panie które stawiają na tradycje. Proponujemy wtedy lekkie upięcia.

Ważne są przede wszystkim kobiecość i dobre samopoczucie. Kok jest tradycyjnym upięciem, który idealnie współgra z wieczorową suknią. Jeśli się na niego zdecydujemy lepiej wybrać ten bardziej stonowany i kobiecy, a nie typowo młodzieżowy: szalony ze spinkami, kwiatami, grzebieniami, piórami itp. Ważne żeby podkreślał on urodę i pasował do całości, a nie wzbudzał śmiech. Należy rozsądnie wybierać dodatki i nie przesadzać z ilością kwiatów bądź innych roślin we włosach. Również nadmiar brokatu może wyglądać niekorzystnie, prowokacyjnie, a kolejną jego wadą (przy nadmiernym użyciu) jest kruszenie się. Dodatki wybierajmy więc rozsądnie i z umiarem. Jeśli zdecydujemy się na kok, musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż musi być on precyzyjnie wykonany by przetrwał całą noc.

Kinga Laskowska, fryzjerka pracująca w salonie Izy B. (www.iza-b.pl) także poleca włosy rozpuszczone. Najmodniejsze są te delikatnie falowane lub lekko spięte. Jednak decydując się na konkretną fryzurę powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim strój, dodatki a także miejsce zabawy.

Należy więc unikać krótkich fryzur gdyż są one mniej kobiece. Rozpuszczone, proste, gładkie bądź falowane włosy pasują do każdego stroju, dodają kobiecości. Jeśli chodzi o kolor włosów to mamy do wyboru całą gamę kolorów. Do subtelnych i kobiecych koków najbardziej pasują czyste i jednolite kolory. Pamiętajmy jednak, że całość musi współgrać. Kolor włosów nie powinien zlewać się z cerą i być odpowiedni dla naszego typu urody.

Aby radośnie i z piękną fryzurą przywitać nowy rok, warto pospieszyć się z rezerwacją terminu. W najlepszych salonach już brakuje miejsc, ponieważ zapisy trwają od początku grudnia. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam udanej zabawy i szczęśliwego nowego roku.

Agnieszka Widera

(www.pieknewlosy.pl)

Wysłano dnia 08-10-2009 o godz. 11:56:33

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke