Sylwester w Polsce
  Jakie buty na Sylwestra  
Bez tematu
Sylwester to wyjątkową okazja na którą każda z pań stara się przygotować najmodniej. Szpileczki sylwestroweszą kreację i buty. Chociaż panuje wtedy zima na salach balowych i w klubach tanecznych jest zawsze gorąco.


Dlatego raczej żadnej z kobiet nie przyjdzie do głowy, żeby do sukienki sylwestrowej zakładać wysokie kozaki czy muszkieterski. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się delikatne buty na wysokim obcasie, a jeszcze lepiej na szpilce.

Być może kiedy ma się w perspektywie przetańczenie całej nocy szpilki nie wydają się najwygodniejszym rodzajem obuwia. Jednak z drugiej strony żaden inny but nie nadaje kobiecej nodze tak atrakcyjnego wyglądu. Szpilki są eleganckie, wydłużają optycznie nogi, wyglądają dobrze na każdej stopie. Poza tym właśnie szpilki najbardziej pasują do pięknych kreacji sylwestrowych – długich, szykownych sukni.

Jakie szpilki najlepiej wybrać na tegorocznego Sylwestra? Po pierwsze obcas powinien być naprawdę wysoki i zwężać się ku dołowi. Poza tym w sezonie 2016/2017 w ogóle modne będą buty z różnego rodzaju oryginalnymi i fantazyjnymi ozdobami. Wszelkie dodatki, klamry, świecidełka będą dobrze widziane. To samo dotyczy butów sylwestrowych. Sam ich fason i kolor można wybrać zgodnie z własnym gustem. Powinny też oczywiście być odpowiednio dobrane do sukni i innych dodatków. Dobrym pomysłem mogą okazać się buty srebrne lub złote, w końcu można trochę zaszaleć na Sylwestra.

(www.modazimowa.eu)
Wysłano dnia 13-09-2011 o godz. 11:26:15

Noclegi | Poleć nas | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyright © 2005-2015TurystycznaPolska.pl. All rights reserved.
Powered by PHP-Nuke